Przejdź do komentarzy

Wiadomości

Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie 16 – 21 września 2018 r.

człowiek obrośnięty zielonymi pnączami
Fot. pixabay

Obchody organizowane przez Pomorską Koalicję na Rzecz Zdrowia Psychicznego mają na celu zwiększenie świadomości społecznej w zakresie chorób psychicznych – w szczególności schizofrenii oraz przybliżenie problematyki związanej z sytuacją osób i rodzin doświadczających kryzysów psychicznych.

Dni Solidarności będące częścią kampanii społecznej pt: „Odmień swoją głowę" rozpoczną się 16 września 2018 r. na Skwerze Kuracyjnym przy sopockim MOLO, gdzie funkcjonować będzie Trójmiejski Punkt Informacyjny z ofertami wsparcia dla osób i rodzin zmagających się z kryzysem psychicznym. O godz. 13.00 nastąpi przejście przez symboliczne Drzwi do Tolerancji. W ramach obchodów odbędą się miedzy innymi: konferencja i warsztaty pt:  „Otworzyć Bramy Tolerancji, Jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie? Rodzina, wspólnota, dialog", spotkania autorskie, festyny tolerancji w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. 

Szczegóły w programie oraz na stronie internetowej www.otwartebramy.org

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj