Przejdź do komentarzy

Wiadomości

Dzień Kobiet w Starogardzie Gdańskim

kobieta z kwiatem
Fot. pixabay

10 marca 2018 r. w godzinach 12:00-15:00 w Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim przy ul. Pomorskiej 7 odbędzie się akcja profilaktyczna z okazji Dnia Kobiet pn. „Piękna i Zdrowa"

Organizatorami akcji są: Starostwo Powiatowe w Starogardzie Gdańskim, Kociewskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim oraz Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim. Akcja ma na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi kobiet na to, jak ważne jest dbanie o własne zdrowie oraz jak istotne jest dobre samopoczucie. W ramach przedsięwzięcia 5 spośród 67 zgłoszonych pań przejdzie metamorfozę. W pierwszej kolejności uczestniczki przejdą badania laboratoryjne, następnie spotkają się z dietetykiem, stylistką, trenerem personalnym podczas zajęć fitness oraz stylistą fryzur i kosmetyczką.  W dniu finału, tj. 10 marca wszystkie panie zaprezentują się po przeprowadzonej metamorfozie.

Dodatkowo, podczas wielkiego finału wszyscy uczestnicy akcji będą mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z:

- czterech stanowisk do badań pomiaru ciśnienia krwi i cukru,

- punktu zapisu na badania cytologiczne,

- punktu zapisu na badania mammograficzne, 

- punktu porad dietetycznych,

- punktu porad fizjoterapeutycznych, 

- masażu próżniowego, 

- porad makijażowych,

- punktu stylizacji fryzur,

- punktu stylizacji paznokci,

- zabiegów pielęgnacyjnych dłoni.

Wybranym uczestnikom akcji zostaną również wręczone upominki.

Zapraszamy

Plakat akcji tutaj

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj