Przejdź do komentarzy

Grafika zawiera od lewej logotyp z napisem po prawej stronie "Fundusze Europejskie Program Regionalny", flagę Polski z napisem po prawej stronie "Rzeczpospolita Polska", logotyp z napisem po prawej stronie "Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego" oraz flegę Unii Europejskiej z napisem po lewej stronie "Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego"

GRANTY - Konkurs dla podmiotów leczniczych

zdjęcie lekarza w maseczce
unplash.com

Departament Zdrowia ogłasza nabór wniosków na granty w ramach projektu "Pomorscy medycy - bezpieczni w pracy, bezpieczni dla pacjentów" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Departament Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ogłasza nabór wniosków na granty w ramach realizowanego projektu pt.: „Pomorscy medycy – bezpieczni w pracy, bezpieczni dla pacjentów", nr RPPM.05.04.02-22-0001/21, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego  na lata 2014 - 2020, Oś priorytetowa 05. Zatrudnienie, Poddziałanie 5.4.2 Zdrowie na rynku pracy.

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin Konkursu (wersja po zmianach)
  2. Załączniki do Regulaminu Konkursu
  3. Wniosek o powierzenie Grantu (wersja edytowalna)
  4. Regulamin Konkursu - wykaz zmian

Przypominamy, że wraz z Wnioskiem o powierzanie grantu Wnioskodawca zobligowany jest do złożenia oświadczenia dotyczącego wystąpienia/niewystąpienia pomocy publicznej (§ 15 ust. 2 Regulaminu Powierzania Grantów).

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Departamencie Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego:

Adres e-mail:  dz.projekty@pomorskie.eu,

Numery telefonów:  58 32- 68-963, 58 32-68-991, 58 32-68-974.

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj