Przejdź do komentarzy

II Pomorski Festiwal Krótkich Filmów o HIV

kamera i literki
WSSE w Gdańsku

Pomorski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej organizują drugą edycję konkursu pt. „Pomorski Festiwal Krótkich Filmów o HIV"

 

Celem Konkursu jest przekazanie informacji dotyczących zasad profilaktyki HIV/AIDS, promowanie odpowiedzialności za własne życie i zdrowie oraz szacunku wobec siebie i innych, integrowanie środowisk szkolnych i inspirowanie ich do działań w zakresie profilaktyki zdrowotnej poprzez kontakt ze sztuką i aktywność artystyczną.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa pomorskiego. Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie stworzenie krótkiego filmu zgodnie z regulaminem.

Prace konkursowe należy przekazać do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gdańsku do dnia 9 kwietnia 2018 roku. Uroczysta Gala Finałowa odbędzie się w dniu 25 kwietnia 2018 roku w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie WSSE w Gdańsku

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj