Przejdź do komentarzy

KONSULTACJE REGIONALNEGO PROGRAMU POLITYKI ZDROWOTNEJ

serce z dziurą na puzle
Fot. pixabay

Regionalny Program Zdrowotny – moduł Rehabilitacja kardiologiczna"

Zgodnie z art. 9 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (tj. Dz.U. z 2016 r. poz. 1793 ze zmianami) do zadań własnych samorządu województwa należy w szczególności m.in. opracowywanie, realizacja oraz ocena efektów programów polityki zdrowotnej wynikających  z rozeznanych potrzeb zdrowotnych i stanu zdrowia mieszkańców województwa - po konsultacji z właściwymi terytorialnie gminami i powiatami.

W związku z powyższym Samorząd Województwa Pomorskiego informuje o projekcie programu polityki zdrowotnej pn. „ Regionalny Program Zdrowotny – moduł Rehabilitacja kardiologiczna"
Do projektu gminy i powiaty województwa pomorskiego mogą zgłaszać ewentualne sugestie, wnioski i uwagi, w terminie do 10 dni od daty opublikowania, (tj. od dnia 30 października 2017r.) ww. projektu programu polityki zdrowotnej, na adres
e-mail: j.wierzbicka@pomorskie.eu, a.stecz@pomorskie.eu

Projekt „ Regionalnego Programu Zdrowotnego – moduł Rehabilitacja kardiologiczna" 

 

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj