Przejdź do komentarzy

Wiadomości

Przyjedź na dożynki do Szemudu, a przy okazji przebadaj się za darmo u specjalistów

warzywa i stetoskop
Fot. pixabay

Będzie można zmierzyć poziom glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego, ciśnienia tętniczego, a także oznaczyć wskaźnik BMI. Badania odbędą się podczas dożynek w Szemudzie w niedzielę, 2 września 2018 r.

Badania będą wykonywane przez pracowników Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie w godz. 14.00-18.00.

 Darmowe badania i porady dietetyka

W  ramach diagnostyki będzie można skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Można będzie oznaczyć: poziom glukozy, cholesterolu, kwasu moczowego, ciśnienia tętniczego, a także wskaźnik BMI. Poza tym przebadane osoby skorzystają z porad dietetycznych i dostępnych materiałów edukacyjnych.

– Zachęcamy do skorzystania z naszych badań, bowiem każdego roku podczas tego wydarzenia udaje nam się przebadać kilkaset osób, z czego aż 30 proc. wyników odbiega od normy – mówi Andrzej Zieleniewski, wiceprezes Zarządu Szpitali Pomorskich. – Poza tym, wzorem ubiegłych akcji, przebadane osoby skorzystają z porad dietetycznych i otrzymają materiały edukacyjne – zachęca Zieleniewski.

Szpital Specjalistyczny w Wejherowie, będący częścią spółki Szpitale Pomorskie, już po raz trzeci, na zaproszenie wójta Szemudu uczestniczy w dożynkach gminnych. Dożynki rozpoczną się uroczystą mszą św. o godz. 13.00. Będzie można skorzystać z wielu atrakcji dla dzieci i dorosłych. W programie: występy zespołów muzycznych, kabarety, popisy strongmenów, konkursy, biegi, pokazy laserowe i fajerwerki, a od godz. 22.00 będzie zabawa taneczna

Wiecej informacji na plakacie

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj