Przejdź do komentarzy

Regionalny Program Polityki Zdrowotnej Szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65+ z grupy ryzyka - Konsultacje

ręce lekarza i pacjenta, komputer, stetoskop
Fot. pixabay

Zgodnie z art. 9 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych do zadań własnych samorządu województwa należy w szczególności m.in. opracowanie, realizacja oraz ocena efektów programów polityki zdrowotnej wynikających z rozeznanych potrzeb zdrowotnych i stanu zdrowia mieszkańców województwa – po konsultacji z właściwymi terytorialnie gminami i powiatami.

W związku z powyższym Samorząd Województwa Pomorskiego informuje o projekcie programu polityki zdrowotnej pn. „Regionalny Program Polityki Zdrowotnej – szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65 + z grupy ryzyka".

Do projektu gminy i powiaty województwa pomorskiego mogą zgłaszać ewentualne sugestie, wnioski i uwagi w terminie do 10 dni od daty opublikowania ww. projektu programu na adres e-mail dz@pomorskie.eu i a.stecz@pomorskie.eu

RPPZ Szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65+ z grupy ryzyka

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj