Przejdź do komentarzy

Wiadomości

Rusza druga edycja Konkursu "Zdrowy Samorząd" - zgłoś swój udział!

puchary na podium
Fot. pixabay

Głównym celem konkursu organizowanego po raz drugi przez redakcje PortalSamorzadowy.pl, portalu i magazynu Rynek Zdrowia wraz z wydawcą, Grupą PTWP SA jest wybór i nagrodzenie jednostek samorządu terytorialnego, które w sposób najbardziej efektywny realizują zadania związane z promocją zachowań prozdrowotnych, edukacją zdrowotną i profilaktyką wybranych chorób.

Uczestnikami Konkursu mogą być jednostki samorządu terytorialnego na poziomie gminy, powiatu i województwa. Ich zgłoszenia powinny uwzględniać wybraną aktywność samorządów w latach 2015-2018, obejmującą realizację samorządowych programów polityki zdrowotnej lub kampanii edukacyjnych i akcji profilaktycznych.  Laureaci drugiej edycji Konkursu „Zdrowy Samorząd" wyłonieni zostaną przez Radę Konsultacyjną. Zgłoszenia zostaną poddane pod głosowanie czytelników serwisów PortalSamorzadowy.pl i RynekZdrowia.pl. Oba głosowania będą niezależne od siebie.

Zgłoszenia kandydatów - jednostek samorządu terytorialnego (JST) - mogą być wysyłane do redakcji Portalu Samorządowego i Rynku Zdrowia wyłącznie drogą elektroniczną na adres: zdrowysamorzad@ptwp.pl

Szczegółowy regulamin wraz z formularzem zgłoszenia udziału w Konkursie.

Nagrody - statuetki „Zdrowy Samorząd" - zostaną przyznane w trzech kategoriach:
• Zdrowa Gmina
• Zdrowy Powiat
• Zdrowe Województwo

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 7 marca 2019 r. podczas IV Kongresu Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC; Katowice, 7-8 marca 2019 r. ).

view szablon artykułuUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj