Zum Inhalt wechseln

Wiadomości

Dni Solidarności z Osobami Chorującymi Psychicznie 16 – 21 września 2018 r.

człowiek obrośnięty zielonymi pnączami
Fot. pixabay

Obchody organizowane przez Pomorską Koalicję na Rzecz Zdrowia Psychicznego mają na celu zwiększenie świadomości społecznej w zakresie chorób psychicznych – w szczególności schizofrenii oraz przybliżenie problematyki związanej z sytuacją osób i rodzin doświadczających kryzysów psychicznych.

Dni Solidarności będące częścią kampanii społecznej pt: „Odmień swoją głowę" rozpoczną się 16 września 2018 r. na Skwerze Kuracyjnym przy sopockim MOLO, gdzie funkcjonować będzie Trójmiejski Punkt Informacyjny z ofertami wsparcia dla osób i rodzin zmagających się z kryzysem psychicznym. O godz. 13.00 nastąpi przejście przez symboliczne Drzwi do Tolerancji. W ramach obchodów odbędą się miedzy innymi: konferencja i warsztaty pt:  „Otworzyć Bramy Tolerancji, Jak współdziałać dla dobra osoby chorującej psychicznie? Rodzina, wspólnota, dialog", spotkania autorskie, festyny tolerancji w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. 

Szczegóły w programie oraz na stronie internetowej www.otwartebramy.org

view szablon artykułuWe use cookies to help give you the best experience on our website. By continuing without changing your cookie settings, we assume you agree to this.
Accept