Przejdź do komentarzy

Sport to zdrowie. Zadbaj o siebie i zacznij ćwiczenia

W trosce o zdrowie swoich mieszkańców miasta Gdańsk, Sopot i Gdynia proponują szeroką ofertę bezpłatnych zajęć fizycznych skierowanych do różnych grup wiekowych.

Pracodawco, zatrudniasz kobiety? Weź udział w konkursie Mistrz Profilaktyki w kategorii cytologia i zadbaj o ich zdrowie

Pomorskie firmy do 31 października 2018 r. mogą zgłaszać się do udziału w konkursie. Jest to też okazja do promocji bezpłatnych badań profilaktycznych wśród pań.

Poprawa dostępności do świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach w 2018 r.

Od 1 sierpnia bieżącego roku rozpoczyna się realizacja programu polityki zdrowotnej „Poprawa dostępności do świadczeń stomatologicznych dla dzieci i młodzieży w szkołach w 2018 r.", którego koordynatorem jest Ministerstwo Zdrowia.


Szkoły Promujące Zdrowie

Szkoła Promująca Zdrowie to program realizowany w Polsce od 1991 roku.Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj