Przejdź do komentarzy

Fonoholizm - raport

Grafika fonoholizmuNałogowe korzystanie z telefonów komórkowych - szczegółowa charakterystyka zjawiska fonoholizmu w Polsce 

Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIEG z siedzibą w Gdańsku pragnie poinformować, że ogólnopolskie dwuletnie badania nad zjawiskiem fonoholizmu wśród uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych w Polsce dobiegły  końca. Szczegółowy raport do pobrania na stronie Fundacji. Fundacja DBAM O MÓJ Z@SIĘG, Uniwersytet Gdański oraz Centrum Doradztwa i Badań Społecznych dziękują za wielomiesięczną współpracę. Udało się stworzyć obraz nie tylko młodzieży zanurzonej w świat mediów cyfrowych, ale również obraz relacji rodzinnych panujących w Polskich domach. Prosimy o przekazanie tej informacji każdemu nauczycielowi, pedagogowi, psychologowi szkolnemu oraz innym specjalistom współpracującym z młodzieżą i ich rodzicami.

Informacje na temat e-uzależnień młodzieży można także uzyskać w raporcie NIKUżywamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj