Przejdź do komentarzy

Wiadomości

Trwają szczepienia przeciwko pneumokokom dla osób 65+

Mieszkańcy powiatów kościerskiego, tczewskiego, kartuskiego wejherowskiego, malborskiego, Gdyni, Słupska oraz Sopotu powyżej 65 roku życia mogą się bezpłatnie szczepić w wyznaczonych przychodniach na Pomorzu. Dotyczy to głównie osób z chorobami dolnych dróg oddechowych. Z zastrzyków można skorzystać do końca roku.

Dofinansowanie programów polityki zdrowotnej przez NFZ w roku 2018

Dyrektor Pomorskiego OW NFZ ogłosił listę zaakceptowanych wniosków o dofinansowanie programów polityki zdrowotnej realizowanych przez jednostkę samorządu terytorialnego w roku 2018

Bezpłatne szczepionki przeciwko pneumokokom dla pacjentów z sześciu pomorskich powiatów. [LISTA PRZYCHODNI]

Mieszkańcy powiatów kościerskiego, tczewskiego, kartuskiego wejherowskiego, Gdyni oraz Sopotu powyżej 65 roku życia mogą się bezpłatnie szczepić w kilku przychodniach na Pomorzu. Dotyczy to głównie osób z chorobami dolnych dróg oddechowych. Z zastrzyków można skorzystać do końca roku.

„RPPZ - szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65 + z grupy ryzyka” – konkurs rozstrzygnięty

Zarząd Województwa Pomorskiego rozstrzygnął konkurs i wybrał Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Gdańsku na realizatora „Regionalnego Programu Polityki Zdrowotnej - szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65 + z grupy ryzyka"

„Regionalny Program Polityki Zdrowotnej – szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65 + z grupy ryzyka” – konkurs na realizatora ogłoszony

Zarząd Województwa Pomorskiego, uchwałą nr 876/356/18 z dnia 21 sierpnia 2018 r., ogłosił konkurs ofert na realizację w 2018 roku programu polityki zdrowotnej pn. „Regionalny Program Polityki Zdrowotnej – szczepienia przeciw pneumokokom dla osób 65 + z grupy ryzyka".Używamy cookies i podobnych technologii w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że ciasteczka będą umieszczane w Twoim urządzeniu elektronicznym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Akceptuj